Telefoon icoon
📞 085 303 8307
Loodgieter Bos en Lommer — lokaal & snel

Uw loodgieter
in Bos en Lommer
snel. lokaal. betrouwbaar.

Bos en Lommer is een wijk in Amsterdam-West met veel jaren-30 woningen en naoorlogse bebouwing. Loodgieterspunt kent dit type woningen — en is dag en nacht bereikbaar.

Binnen 20 minuten op locatie in Bos en Lommer
Bekend met voor- en naoorlogse woningbouw in de buurt
Vaste tarieven — nooit verrassingen achteraf
24/7 bereikbaar voor spoed én geplande klussen
★★★★★ 4.6 — 1.281 Google-recensies
RESPONSTIJD
⏱ < 20 minuten
★ 4.6 Google
✓ 24/7 bereikbaar
10++
Jaar actief in Bos en Lommer
24/7
Bereikbaar voor spoed
1.281
Google-recensies
100%
Garantie op werk
Afspraak inplannen

Klaar om een afspraak in te plannen?
Kies zelf een datum die u uitkomt.

Direct een moment reserveren voor een loodgieter in Bos en Lommer. Onze monteur komt op uw gekozen datum langs.

Alles voor uw leidingwerk in Bos en Lommer

Van lekkages en verstoppingen tot cv-onderhoud — wij kennen de gemengde woningbouw in Bos en Lommer en lossen elk probleem op.

💧

Lekkages & leidingwerk

Van druppelende kranen tot gebroken leidingen in de naoorlogse woningen en portiekflats van Bos en Lommer. Wij sporen de bron op met lekdetectie — geen onnodig breekwerk.

💦

Verstoppingen

Verstopte afvoer of een gedeelde standleiding in een Bos en Lommer-flat? Rioolcamera, hogedrukreiniger en spiraalslang. Direct ter plaatse in Bos en Lommer — de meeste direct opgelost.

🏭

CV-ketel & verwarming

Storing, onderhoud of vervanging van uw cv-ketel. Gecertificeerd voor alle merken. Wij kennen de verwarmingssystemen in de naoorlogse woningen en flats van Bos en Lommer.

🚽

Sanitair & badkamer

Installatie of vervanging van toilet, douche of wastafel. Complete badkamerrenovaties, ook in de portiekflats en gerenoveerde woningen van Bos en Lommer.

🔍

Riolering & inspectie

Camera-inspectie van uw riolering met rapport. Verzakking, wortelingroei of scheuren in het rioolstelsel onder Bos en Lommer — wij vinden en lossen het op.

🚨

24/7 Spoedhulp

Waterleiding gesprongen in uw woning in Bos en Lommer? Lekkage in het plafond? Bel ons direct. Binnen 20 minuten staat onze monteur bij u op de stoep.

Nooit meer stress
over uw woning in Bos en Lommer

Eén vaste loodgieter die uw woning door en door kent — ook de eigenaardigheden van uw grachtenpand of vooroorlogse woning. Preventief onderhoud, 24/7 bereikbaar en tot 40% korting.

Vaste loodgieter die uw woning in Bos en Lommer kent
30–40% korting op arbeidsuren
Camera-inspectie riolering inbegrepen
Overdraagbaar bij woningverkoop
Meer over Woningzorg →
Vanaf € 45/maand
Waarom Woningzorg?
50%+
besparing vs. losse noodreparaties
1 partner
die uw woning in Bos en Lommer kent
24/7
bereikbaar voor spoed en onderhoud
10+
jaar actief in Bos en Lommer
2.500+
tevreden klanten in Bos en Lommer

Experts in Bos en Lommer

De mix van voor- en naoorlogse woningbouw in Bos en Lommer vraagt om brede kennis. Wij kennen elk type pand in de buurt.

Kennis van Bos en Lommer

Loden leidingen, houten vloerbalken en smalle ruimtes vragen om specifieke kennis. Wij werken al meer dan 15 jaar in de Amsterdamse binnenstad.

📍

Lokale monteurs, altijd dichtbij

Onze monteurs wonen en werken in Amsterdam. Geen lange reistijden — wij zijn echt lokaal en kennen de stad.

💰

Vaste tarieven, geen verrassingen

Transparante prijzen, altijd. Vooraf een heldere indicatie — ook voor complexere klussen in historische Amsterdamse panden.

Van melding tot opgelost

Transparant, snel en zonder gedoe. U weet altijd waar u aan toe bent.

1

U belt of mailt

Direct contact met onze Amsterdamse planning — ook 's avonds en in het weekend.

2

Monteur onderweg

Binnen 20 minuten staat onze monteur bij u op locatie in Amsterdam.

3

Diagnose & offerte

Heldere diagnose en transparante prijs voordat wij beginnen.

4

Probleem opgelost

Vakkundig uitgevoerd, gecontroleerd en met garantie op het werk.

Amsterdam Bos en Lommer aan het woord

Rioolverstopping in ons appartement in Bos en Lommer. Loodgieterspunt was er snel bij en loste het probleem direct op. Vriendelijk en vakkundig, zeker aan te raden!

MV
D. Visser
★★★★★
Bos en Lommer, Amsterdam

CV-ketel kapot op een koude ochtend. Loodgieterspunt was dezelfde dag nog langs. Ketel gerepareerd, duidelijke uitleg en een eerlijke prijs. Voortaan altijd Loodgieterspunt.

PK
H. Mulder
★★★★★
Bos en Lommer, Amsterdam

Als VvE-beheerder in Amsterdam-Oost werk ik al jaren met Loodgieterspunt samen. Zij kennen onze panden door en door, reageren altijd snel en de monteurs zijn vakkundig en betrouwbaar. Onze vaste loodgieter in Amsterdam.

JB
J. Brouwer
★★★★★
VvE Beheerder, Amsterdam-Oost
4.6
★★★★★
Gemiddelde beoordeling
1.281
Google-recensies
10+
Jaar actief in Bos en Lommer

Alles over onze service in Bos en Lommer

Wij begrijpen dat een lekkage of verstopping niet kan wachten. Dankzij onze lokale teams zijn wij vaak binnen 20 minuten bij u in Bos en Lommer. Voor spoedgevallen zijn wij 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar — ook op zon- en feestdagen.
Absoluut. Wij hebben jarenlange ervaring met grachtenpanden, loden leidingen, smalle trappenhuizen en houten vloerbalken. Wij weten hoe we respectvol en vakkundig met historisch Amsterdams vastgoed omgaan en kennen de specifieke uitdagingen van oudbouw.
Wij werken met transparante, vaste tarieven. Vooraf ontvangt u altijd een heldere indicatie van de kosten. Geen verborgen kosten of verrassingen. Voor spoedhulp gelden aparte nacht- en weekendtarieven, maar ook die communiceren wij altijd vooraf helder.
Ja, wij werken veel samen met VvE-beheerders, woningcorporaties en verhuurders in Amsterdam. Wij kunnen meerdere adressen beheren en zijn gewend aan de specifieke procedures en rapportages die hierbij horen. Neem contact op voor een zakelijk account.
Ja, via ons Woningzorg abonnement heeft u een vaste loodgieter die uw woning kent en proactief onderhoud uitvoert. Zo voorkomen wij problemen voordat ze ontstaan. Zeker in oudere Amsterdamse panden is preventief onderhoud sterk aan te raden.

Klaar om te helpen in Bos en Lommer

Of het nu spoed is of een geplande klus — Loodgieterspunt staat voor u klaar in Bos en Lommer, 24/7 bereikbaar.

📞
085 303 8307
Direct bellen — 24/7 bereikbaar
Binnen 20 minuten in Bos en Lommer
Kennis van grachtenpanden & oudbouw
Transparante tarieven — geen verrassingen
Garantie op al ons werk
Scroll naar boven